ENGLISH

Kontaktirajte nas

Posjete podrumu i degustacije

Kontakt: vlado@krauthaker.hr

krauthaker kutjevo karta mapa
krauthaker kutjevo karta mapa
krauthaker kutjevo karta mapa

Kontakt

Krauthaker

VINOGRADARSTVO & PODRUMARSTVO

Ivana Jambrovića 6

34340 Kutjevo

HRVATSKA

Tel.: +385 (0)34 31 50 00

Fax: +385 (0)34 31 50 01

Vlado Krauthaker, vlasnik

vlado@krauthaker.hr

Martina Krauthaker Grgić

martina@krauthaker.hr

Ivan Štefanac

ivan@krauthaker.hr

Tomislav Razumović

tomislav@krauthaker.hr

Zdravko Ketović

zdravko@krauthaker.hr

Ivan Grgić

grgic@krauthaker.hr

Nikola Drmić

nikola@krauthaker.hr

vinova loza
 

Vino stvara prijatelje, a suze ih stavljaju na kušnju. (Njemačka poslovica)

Krauthaker - grozd graševine
22. listopada 2015.
 

2 zlatne medalje za naša vina

Emozioni dal Mondo – Merlot e Cabernet insieme (Emocije iz svijeta - merlot i cabernet zajedno) specijalizirano je ocjenjivanje vina isključivo od sorti merlot i cabernet iz svih krajeva svijeta. Priča je počela prije deset godina kada je vinski konzorcij iz Bergama (Italija) odlučio organizirati…

Opširnije

BLOG UNOSI

 
12. ožujka 2014.

Krauthaker Vinjak

11. prosinca 2013.

Vino Magdalena 2013. u prodaji

06. prosinca 2013.

Krauthakerova poklon pakiranja

Blog arhiva