ENGLISH

Kontaktirajte nas

Pronađite nas na karti

krauthaker kutjevo karta mapa
krauthaker kutjevo karta mapa
krauthaker kutjevo karta mapa

Kontakt

Krauthaker

VINOGRADARSTVO & PODRUMARSTVO

Ivana Jambrovića 6

34340 Kutjevo

HRVATSKA

Tel.: +385 (0)34 31 50 00

Fax: +385 (0)34 31 50 01

Vlado Krauthaker, vlasnik

vlado@krauthaker.hr

Martina Krauthaker Grgić

martina@krauthaker.hr

Ivan Štefanac

ivan@krauthaker.hr

Tomislav Razumović

tomislav@krauthaker.hr

Zdravko Ketović

zdravko@krauthaker.hr

Ivan Grgić

grgic@krauthaker.hr

Nikola Drmić

nikola@krauthaker.hr

vinova loza
 

Vino stvara prijatelje, a suze ih stavljaju na kušnju. (Njemačka poslovica)

Krauthaker - grozd graševine
12. ožujka 2014.
 

Krauthaker Vinjak

Vinjak Krauthaker potječe od destilata vina s biranih položaja vinogorja Kutjevo. Dobiven je nakon 8 godina dozrijevanja vinskih destilata u hrastovim bačvama.

Opširnije

BLOG UNOSI

 
11. prosinca 2013.

Vino Magdalena 2013. u prodaji

06. prosinca 2013.

Krauthakerova poklon pakiranja

21. listopada 2013.

3 zlatne medalje za naša vina

Blog arhiva