ENGLISH

Kontaktirajte nas

Posjete podrumu i degustacije

Kontakt: vlado@krauthaker.hr

krauthaker kutjevo karta mapa
krauthaker kutjevo karta mapa
krauthaker kutjevo karta mapa

Kontakt

Krauthaker

VINOGRADARSTVO & PODRUMARSTVO

Ivana Jambrovića 6

34340 Kutjevo

HRVATSKA

Tel.: +385 (0)34 31 50 00

Fax: +385 (0)34 31 50 01

Vlado Krauthaker, vlasnik

vlado@krauthaker.hr

Martina Krauthaker Grgić

martina@krauthaker.hr

Ivan Štefanac

ivan@krauthaker.hr

Tomislav Razumović

tomislav@krauthaker.hr

Zdravko Ketović

zdravko@krauthaker.hr

Ivan Grgić

grgic@krauthaker.hr

Nikola Drmić

nikola@krauthaker.hr

vinova loza
 

Život je prekratak da bi pili loša vina. (Goethe)

Krauthaker - grozd graševine
29. lipnja 2016.
 

Nova zlata za Krauthaker vina

U okviru ovogodišnjeg Festivala graševine 20. svibnja 2016. godine održano je ocjenjivanje vina. Ocjenjivala se se vina sorte graševina te ostala bijela i crvena vina. Ukupno je pristiglo 149 uzoraka; 123 graševine i 26 uzoraka ostalih sorti.

Opširnije

BLOG UNOSI

 
22. listopada 2015.

2 zlatne medalje za naša vina

12. ožujka 2014.

Krauthaker Vinjak

11. prosinca 2013.

Vino Magdalena 2013. u prodaji

Blog arhiva